Rörstrand matservis Diamant

Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant
Rörstrand matservis Diamant

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, matservis, porslin, 60 dlr, "Diamant", bestående av: 12 mattallrikar, 12 uppläggningsfat /tallrikar, 12 salladsskålar, 12 assietter, 12 förrättstallrikar

En mattallrik med nagg undertill, bruksslitage

470790

2017-06-24