Paraplyställ
2017-06-24
470794
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PARAPLYSTÄLL, 1900-tal, mässing och bemålad zink, höjd 67, 22x22 cm
Bruksslitage