Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTLJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, höjd ca 14, längd 21,5 cm
Sneda, bruksslitage
470798
2017-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här