Nattljusstkar 1 par 1800-tal

Nattljusstkar 1 par 1800-tal
Nattljusstkar 1 par 1800-tal
Nattljusstkar 1 par 1800-tal
Nattljusstkar 1 par 1800-tal
Nattljusstkar 1 par 1800-tal
Nattljusstkar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTLJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, höjd ca 14, längd 21,5 cm

Sneda, bruksslitage

470798

2017-06-24