Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike, 1881-1973):
L´Ecuyère, Litografi 1960, signerad och numrerad Picasso 44/200, ca 50 x 64 cm
LITTERATUR: Bloch 999
Ej ex ur ram. God kondition.
470806
2017-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här