Pablo Picasso, L´Ecuyère

Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike, 1881-1973):
L´Ecuyère, Litografi 1960, signerad och numrerad Picasso 44/200, ca 50 x 64 cm

LITTERATUR: Bloch 999

Ej ex ur ram. God kondition.

470806

2017-06-24