Jean Hermansson fotografi Nutida online
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JEAN HERMANSON (1938-2012): (2) "Dublin 1967" och "Guinea Bissau", varav en med dedikation, "Grattis Stig T på döfelsedagen 7 mars 2000", signerad på baksidan Jean Hermanson, late prints, gelatinsilverfotografi, ca 24x30 resp. 15x22 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Hörn med nålhål. Oramade
470809
2017-06-28