Stolar 4 st i empirestil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
STOLAR, 2+2, 1900-talets första hälft, empirestil, brännmärkta S. A. Kjellgren, Snickeri- och Möbelaffär, Stockholm, dekorelement i mässing, mahognyfanér, sitthöjd 48 cm
Dekorlister saknas, bruksslitage
470813
2017-06-24