Stolar 4 st i empirestil

Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil
Stolar 4 st i empirestil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

STOLAR, 2+2, 1900-talets första hälft, empirestil, brännmärkta S. A. Kjellgren, Snickeri- och Möbelaffär, Stockholm, dekorelement i mässing, mahognyfanér, sitthöjd 48 cm

Dekorlister saknas, bruksslitage

470813

2017-06-24