Magdalena Borkowska målning

Magdalena Borkowska målning
Magdalena Borkowska målning
Magdalena Borkowska målning
Magdalena Borkowska målning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAGDALENA BORKOWSKA (född 1969): Painting Nr 48, signerad och daterad a tergo Magdalena Borkowska 2012, akryl på duk, ca 89x116 cm

470820

2017-06-24