Lennart Olson fotografi Nutida online
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART OLSON (1925-2010): "Ganterbrücke V", Schweiz, signerad och daterad Lennart Olson 1991, passpartou med dedikation "Till Stig T från vännen Lennart", silvergelatinfototgrafi, ca 30x24 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Smärre ytmärken. Oramad
470823
2017-06-28