Sten Didrik Bellander fotografi Nutida online
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): Utan titel, signerad på passepartout Bellander, med dedikation "Till Stig T och hans Kerstin från vännen Sten D och hans Elsie", vintage, gelatinsilverfotografi, ca 18x24 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Smärre märken, lös i passepartout. Oramad
470854
2017-06-28