Partavlor blomstermotiv

Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv
Partavlor blomstermotiv

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTAVLOR, blomstermotiv, olja på duk, monterade i bronserade ramar, rammått ca 54x46 cm

Ram med skador

470869

2017-06-24