Maj Jerndahl oljemålning

Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJ JERNDAHL (1895-1961): Porträtt av mor och dotter, signerad M Jerndahl, målad efter original av Elsa Celsing, olja på duk, ca 81x65 cm

470876

2017-06-24