Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, massiv bonad ek, beslag i mässing, invändigt med hyllplan höjd 205, 189x70 cm, nycklar och lösa delar medföljer
Skador, sprickor, lösa delar, renoverat
470907
2017-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här