Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, massiv bonad ek, beslag i mässing, invändigt med hyllplan höjd 205, 189x70 cm, nycklar och lösa delar medföljer

Skador, sprickor, lösa delar, renoverat

470907

2017-06-25