Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, turkiskt, 1800-tal, med flintsnapplås, oktagonal pipa, stock med mässingsbeslag, längd 113 cm

skador, slitage

470934

2017-09-24