Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1700-tal, ändrat från flintlås, pipa med oktagonalt kammarstycke, helstock i alm, stålbeslag, längd 127 cm

stockskador

470947

2017-09-24