Glas 17/1800-tal

Glas 17/1800-tal
Glas 17/1800-tal
Glas 17/1800-tal
Glas 17/1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

GLAS, 2 st, 17/1800-tal, s.k. väder i benet, höjd ca 16 cm

Ett glas med mindre nagg på fot

470952

2017-06-26