Rebecka oljemålning

Rebecka oljemålning
Rebecka oljemålning
Rebecka oljemålning
Rebecka oljemålning
Rebecka oljemålning
Rebecka oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REBECKA (samtida): "Lea", signerad Rebecka och daterad -03, olja på duk, ca 160x154 cm

PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Uppfodrad, hål tagna för upphängning

470963

2017-06-26