Jardinjär silver med glasinsats

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JARDINJÄR, silver/800, 1900-talets första hälft, Tyskland, genombruten dekor, insats av glas, gravyr med årtal 1932, längd 27 cm, silvervikt ca 347 g

Glasinsats med mindre nagg, gravyr

470964

2017-06-26