Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, silver/800, 1900-talets första hälft, Tyskland, genombruten dekor, insats av glas, gravyr med årtal 1932, längd 27 cm, silvervikt ca 347 g
Glasinsats med mindre nagg, gravyr
470964
2017-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här