David Rosén byrå "Futura" NK 1956
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, byrå, Nordiska Kompaniet, 1957, fanérad med mahogny, fyra lådor, draghandtag i mässing, skyltmärkt NK 585-012-C8, höjd 75, 60 x 40 cm, nyckel finns
Ytslitage, repor, fläckar
470966
2017-06-25