Baljsoffa

Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa
Baljsoffa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BALJSOFFA, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, skurna detaljer, stoppad textil klädsel, sitthöjd ca 45, längd 150 cm.

Smärre slitage.

470979

2017-06-25