Skåp 1700-tal rokoko

Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko
Skåp 1700-tal rokoko

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, ek, med intarsia dekor, invändigt mde hyllor, höjd ca 210, 127x47 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, blekt, renoverat, kompletterat

470994

2017-06-25