Vitrinskåp 1900-tal kolonialstil
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, kolonialstil, tvådelat, betsad mahogny, överdel med två glasade dörrpar och bakomliggande hyllplan, underdel med två glasade dörrpar och bakomliggande hyllplan, höjd ca 242, 222x43 cm
Slitage och skador
471005
2017-06-25