fat med väggkran

fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran
fat med väggkran

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT med vattensprutande delfin, tenn, 1900-talets första hälft, delfinens höjd ca 36, skålen ca 40x31 cm

Slitage

471012

2017-06-25