Berndt Klyvare fotografi Nutida online
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT KLYVARE (1929-2008): (2) "Smithfield, Dublin 1960" och "Inisheer, Aran Isles 1960", signerade och daterade 24.11.89, med dedikation "Till Kerstin & Stig T", ca 35x27 resp. 25,5x38
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Smärre hanteringsveck. Oramade
471019
2017-06-28