Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SETH ROLAND MARTIN (1886-1925): Galopptävling, signerad Seth R Martin, blandteknik på papper, uppfodrad på pappannå, ca 95x66 cm
Skador, fläckar
471037
2017-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här