Seth Martin oljemålning

Seth Martin oljemålning
Seth Martin oljemålning
Seth Martin oljemålning
Seth Martin oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SETH ROLAND MARTIN (1886-1925): Galopptävling, signerad Seth R Martin, blandteknik på papper, uppfodrad på pappannå, ca 95x66 cm

Skador, fläckar

471037

2017-06-25