Jorge Krallis 2 färgetsningar

Jorge Krallis 2 färgetsningar
Jorge Krallis 2 färgetsningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGE KRALLIS (född 1937): Tram-Tram", komposition, signerad, numrerad 124/180, färglitografi, ramad

471051

2017-06-25