Skåp träskuret

Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret
Skåp träskuret

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, blandstil: renässans/barock, betsad, träskuren ek, riklig dekor, dörrpar samt 2 lådor, smidesbeslag, sannolikt Sydtyskland, 1900-talets början, höjd ca 160, 149 x 54 cm

Slitage, märken, avslag

471092

2017-06-25