Taburett rokokostil

Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil
Taburett rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

TABURETT, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bemålad, höjd 45, 48x46 cm

Bruksslitage

471096

2017-06-25