Spegel gustaviansk stil
2017-06-26
471149
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, förgylld, ca 80 x 54 cm
Smärre bronseringsbortfall