Georg Jensen Vivianna armbandsur

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORUN BÜLOW- HÜBE, "Vivianna", armbandsur, stål, 19/2000-tal, quartz, safirglas, för Georg Jensen, refnr. 336, boettnr. 47793, storlek x S, diameter 26,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, tavla med smärre smutspartiklar

471183

2017-06-29