Georg Jensen Vivianna armbandsur
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORUN BÜLOW- HÜBE, "Vivianna", armbandsur, stål, 19/2000-tal, quartz, safirglas, för Georg Jensen, refnr. 336, boettnr. 47793, storlek x S, diameter 26,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, tavla med smärre smutspartiklar
471183
2017-06-29