Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, märkt Braese (Adolf Braese Stockholm) dekor av blom- och bladslingor, ca 57x43 cm

Slitage

471187

2017-06-26