Sängbord Carlströms,

Sängbord Carlströms,
Sängbord Carlströms,

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, sarg med låda, undertill med hyllplan, överdel med fack, teakfanerade, ett bord etikettmärkt AB Carlström och Co Möbelfabrik, höjd ca 54, 44 x 32 cm

471199

2017-06-26