Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, sarg med låda, undertill med hyllplan, överdel med fack, teakfanerade, ett bord etikettmärkt AB Carlström och Co Möbelfabrik, höjd ca 54, 44 x 32 cm
471199
2017-06-26