Lavoar jugend

Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LAVOAR, 1900-talets början, sengustaviansk, med marmorskiva, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 109, 101x56 cm, nyckel finns

Skador, sprickor, dörrar slagna

471213

2017-06-26