Grange sängram
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, sängram samt sängbord, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, brickmärkt, bäddmått ca 200x160, sängbordets höjd ca 61, 56x36 cm, sängen omonterad
Bruksslitage, bordsskiva med slitage, sängen omonterad
471244
2017-06-27