Grange sängram

Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram
Grange sängram

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

GRANGE, sängram samt sängbord, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, brickmärkt, bäddmått ca 200x160, sängbordets höjd ca 61, 56x36 cm, sängen omonterad

Bruksslitage, bordsskiva med slitage, sängen omonterad

471244

2017-06-27