Alf Lindberg oljemålning
Closed
2017-06-27
471252
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ALF LINDBERG (1905-1990), Buskvegetation, signerad A Lindberg, olja på duk, stämpel Svensk-Franska konstgalleriet på ramens baksida, ca 60 x 73 cm