Lennart Olausson oljemålning Nutida online

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Rabies", signerad och daterad Lennart Olausson 1976, olja på duk, ca 100x130 cm

471253

2017-06-28