Fiskpanna samt karotter i koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKPANNA, KAROTTER med lock, 18/1900-tal, koppar, längd 35-47 cm

Slitage och bucklor

471278

2017-06-27