Inge Schiöler pastell

Inge Schiöler pastell
Inge Schiöler pastell
Inge Schiöler pastell
Inge Schiöler pastell
Inge Schiöler pastell
Inge Schiöler pastell

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Skogen St. Jorgens", signerad och daterad Inge Schiöler 1960, pastell på papper, ca 46x38 cm.

471283

2017-06-27