Lotta Enbrand oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 800 SEK
LOTTA ENBRAND (född 1972): "Tomrum", signerad L Enbrand samt signerad á tergo Lotta Enbrand 2004, olja på duk, 61x50,5 cm
INFORMATION: Lotta Enbrand är bosatt i Uppsala och verksam i Stockholm, hon har ställt ut bl a i Mälardalen, Uppsala och Dalarna
471312
2017-06-27