Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, Karl Johan, 1800-tal, bonad björk med svärtade detaljer, höjd ca 208 cm, nyckel, lod och pendel finns

Slitage, skador och sprickor, maskstunget, spricka i glas

471321

2017-06-27