Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVUR, Karl Johan, 1800-tal, bonad björk med svärtade detaljer, höjd ca 208 cm, nyckel, lod och pendel finns
Slitage, skador och sprickor, maskstunget, spricka i glas
471321
2017-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här