Anna Gardell Ericson

Anna Gardell Ericson
Anna Gardell Ericson
Anna Gardell Ericson
Anna Gardell Ericson

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Kustvy med segelbåtar i horisonten, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 23x33 cm

471325

2017-08-28