Specialauktion Allmoge form

Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form
Specialauktion Allmoge form

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORM, stämplad med prins Oscar Fredriks monogram (sedermera Oscar II) och daterad 1857 samt Oscar II:s monogram och S, koppar, invändigt förtennad, diameter ca 20 cm

Bristningar, lagning, mindre bucklor, makulerade stämplar

471355

2017-10-16