Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med barn som spinner garn, olja på duk fäst på pannå, 45x35 cm, kopia efter äldre målning

Färgbortfall, duk fäst på pannå

471362

2017-06-27