Unto Kaipainen

Unto Kaipainen
Unto Kaipainen
Unto Kaipainen
Unto Kaipainen
Unto Kaipainen
Unto Kaipainen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNTO KAIPAINEN (Finland, 1906-1971): Tvätterskor vid sjö, signerad, daterad -45, a tergo betitlad, olja på duk, ca 65x90 cm

471364

2017-06-27