Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
L. PICARDET (1800-tal): Kurtis, signerad L. Pcardet, olja på duk, ca 50x61 cm
Duk lagning, smärre färgbortfall
471392
2017-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här