Oljemålning 1800-tal L Picardet

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

L. PICARDET (1800-tal): Kurtis, signerad L. Pcardet, olja på duk, ca 50x61 cm

Duk lagning, smärre färgbortfall

471392

2017-06-27