Spegel
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, Eden-spegel Gustafs, förgylld och bronserad, fasettslipat glas, ca 104x53 cm, medföljande vägglystrar, 1 par, för ett ljus vardera, Louis XVI-stil, förgylld mässing, behängda med prismor, höjd 32 cm
471393
2017-06-27