Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, Eden-spegel Gustafs, förgylld och bronserad, fasettslipat glas, ca 104x53 cm, medföljande vägglystrar, 1 par, för ett ljus vardera, Louis XVI-stil, förgylld mässing, behängda med prismor, höjd 32 cm

471393

2017-06-27