Oidentifierad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Schweiz, ca 1840): Alplandskap i grönska, olja på pannå, 20,5x31 cm, oramad

Proveniens: Konsthistorikern Carl David Moselius samling

Smärre färgbortfall, reducerad

471416

2017-08-28