Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Schweiz, ca 1840): Alplandskap i grönska, olja på pannå, 20,5x31 cm, oramad
Proveniens: Konsthistorikern Carl David Moselius samling
Smärre färgbortfall, reducerad
471416
2017-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här