Luis De Morales, hans krets, olja på pannå
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LUIS DE MORALES, hans krets, spansk skola (1600-tal): Kristus med törnekrona, olja på pannå, 35,5x26 cm
Historik: Efter målning av Luis de Morales i Pradomuséet i Madrid, inv. nr 2669
Krackeleringar, färgbortfall
471432
2017-08-28