Luis De Morales, hans krets, olja på pannå

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LUIS DE MORALES, hans krets, spansk skola (1600-tal): Kristus med törnekrona, olja på pannå, 35,5x26 cm

Historik: Efter målning av Luis de Morales i Pradomuséet i Madrid, inv. nr 2669

Krackeleringar, färgbortfall

471432

2017-08-28