Diorama fiskedon

Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DIORAMA, England, trälåda med ram av mahogny, insidan klädd med grön filt, på vilken monterats diverse fiskeparafernalier från 1910- till 1950-tal, splitcanespö med rulle, flugor och drag, linor, flöten, fotografier, dokument etc,1900-talets första hälft, ca 35 x 125, höjd/djup ca 10,5 cm

471436

2017-06-27